درباره ما


آرارات،استوار چون آرارات

درباره آرارات آریا

شرکت آرارات صنعت آریا، در راستای تولید سیستم های راهگاه گرم برای قالب های تزریق پلاستیک شامل:نازل،بلوک گرم،دستگاه های کنترل حرارت در تهران اقدام به تواید نموده است.مدیریت شرکت آرارات از ابتدای ورود تکنولوژی مدرن راهگاه گرم در کشور،پیگیر صنعت نوین بوده و با ابتکار طرحهای انحصاری به تولیدات برتر پرداخت.شرکت آرارات صنعت آریا،از بدو تاسیس،تخصصی محور،با اندیشه دانش فنی روز،متکی به قابلیت های گروهی و با حضور فعال در همه زمینه ها،طی مدت فعالیت توانسته محصولاتی با کیفیت جهانی به بازار های داخلی و بین المللی ارایه نماید.شرکت آرارات صنعت آریا،به جهانی شدن می اندیشد و در راستای اهداف بلند مدت ذیل گام بر می دارد: 

• ارایه خدمات شایسته پس از فروش
• فراهم نمودن رضایت خاطر مصرف کننده داخلی و خارجی
• تولید با معیار های کیفیت جهانی
• دسترسی به بازار های مقصد
•افزودن صادرات کالاهای غیر نفتی
• خود محوری تامین ارز مورد نیاز واحد تولید

تاریخچه و مزایا

سیستم راهگاه گرم مجموعه‌ای از اجزای گرم است که در قالب‌های تزریق پلاستیک مورد استفاده قرار گرفته و مواد پلاستیکی مذاب را به داخل حفره‌های قالب تزریق می‌کند.

در مقابل، راهگاه سرد تنها یک کانال است که بین دو نیمه قالب قرار گرفته و برای حمل مواد پلاستیکی از نازل، دستگاه تزریق پلاستیک به داخل حفره‌ها استفاده می‌شود. هر بار که قالب برای بیرون انداختن قطعه پلاستیکی شکل‌گرفته باز می‌شود، مواد داخل راهگاه نیز بیرون انداخته می‌شود که نتیجه آن اتلاف مواد و افزایش زمان تولید است. سیستم راهگاه گرم معمولاً شامل یک بلوک گرم و تعدادی نازل است. وظیفه اصلی بلوک گرم توزیع مواد ذوب شده پلاستیکی، به داخل نازل ها می باشد که سپس در نقاط مشخص تزریق می‌شود.

سیستم‌های راهگاه گرم برای اولین بار، اوایل دهه شصت میلادی گسترش یافته و به صورت پراکنده مورد استفاده قرار گرفتند که کاربرد چندانی نداشتند. این سیستم، در دهه‌های هشتاد و نود میلادی به عنوان فن‌آوری‌های برتر عمومیت یافتند و اعتبار خود را بهبود بخشیدند. افزایش قیمت مواد پلاستیکی باعث شد تا سیستم‌های راهگاه گرم محبوب‌تر و مقرون به صرفه باشند. راهگاه‌ های گرم ، سیستم‌های نسبتاً پیچیده‌ای هستند، این سیستم ها، در حالی که قسمت دیگر قالب سرد می‌شود تا محصول به سرعت جامد شود، باید مواد پلاستیکی را به صورت یکدست در داخل خود گرم نگه دارند. دستگاه کنترل‌کننده نوعی تنظیم کننده دما است که برای کنترل دمای نازل و بلوک گرم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

راهگاه‌ گرم ظاهرا باعث افزایش قیمت تولید قالب‌ها می‌شود، در حالیکه با کاهش ضایعات پلاستیک و کاهش زمان چرخه تولید مقرون به صرفه‌ می‌شود.

از دیگر مزایای راهگاه گرم میتوان به کیفیت مطلوب قطعات و تسهیل در تولید انبوه،افزایش حجم تولید، کاهش هزینه عملیات تکمیلی بعد از تزریق و صرفه جویی در مواد اولیه، امکان انتخاب بهترین محل برای ورود مواد به داخل حفره قالب، امکان تولید قطعات شاخص برای صنایع پزشکی و خودرو سازان و قطعات جداره نازک و حساس ... و رفع ضایعات حاصل از تزریق نام برد.

شرکت آرارات صنعت آریا به تولیدات قطعات پلاستیکی اشراف کامل داشته و با بهره گرفتن از دانش فنی و تکنیک منحصر بفردی که در اختیار دارد، سعی می نماید روشهای کاربردی تزریق را ارتقا بخشیده و در تولید سریع و کاهش هزینه محصول به جامعه پلاستیک کاران یاری رساند...

چشم انداز

تبدیل شدن به موثرترین شرکت ارایه دهنده سیستم های نوین صنعتی با هدف توسعه صنایع ایران و صادرات محصولات تا سال 1400

فلسفه

فلسفه ما ارایه راه حلهای کامل برای تحقق اهداف مشتریان می باشد.این نگرش ما را در قبال مشتریان متعهدتر می سازد، تا علاوه بر تشخیص صحیح و فروش تجهیزات وخدمات پشتیبانی را به عنوان بخش جدایی ناپذیر طلقی نماییم.

درباره ما

میرو اوحانیان

مدیر عامل

مدیرعامل

ارتباط با ما

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.